Sipariş Numaranızı girerek, siparişinizin kargo gönderim durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yedek Parçada Aradığınız Kriteller Nelerdir?

Orjinal Olması
Orjinal Eş Değer Olması
Ucuz Olması
Diğer

Hakkımızda

TARİHÇE


 Kuruluşumuz 1974 yılında ilk olarak Mercedes ve Bmw marka otomobillerin yedek parça satışını perakende üzeri sağlayarak otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye adım atmıştır.2010 yılında ise tüm Japon grubu araçların orijinal ve yan sanayi ürünlerin ithalatına başlayarak hem yurt içi hem yurt dışı olarak daha geniş kapasiteye ulaşmıştır. Firmamız Japon grubu (Toyota, Mitsubıshı, Mazda, Nissan „Honda,Hyundai,Kia) ve Alman grubu markalı araçların (Mercedes-Benz,Bmw,Minı Cooper)orijinal,orjinal eș değer ve yan sanayi olarak üç ayrı üretim tipinde yedek parçalarının satışında hizmet vermektedir. Firmamız Japon ,Kore ve Alman araçların tüm parçalarının stoğunu yüksek oranda ithalini yurt dışından sağladığı gibi,kendi kauçuk fabrikasında da yerli yedek parça satışı yaparak ve her geçen gün önüne bir adım daha atarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız 40 yıldır yedek parça sektöründe otoritesini Türkiye'de ve Dünya da ismini en iyi şekilde koruyarak en iyi olmaya hak kazanmış ve bugün ki dönemde oto yedek parça sektöründe hedefine ulaşmıştır. 

Misyonumuz... 

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, ürünlerimizi sizlere en hızlı, güvenli,uygun fiyatlar ve öncüleşmiş kalitesiyle sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. 

Vizyonumuz...

Güçlü markalarımızın ürünleriyle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde sizlere sunarak, servis hizmetimizle de en vüksek kalite standartlarda sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Online Oto Yedek Parça hayallerinizi gerçekleştiren bir parçadır

Ziyaretçi ip : 3.233.221.90