Sipariş Numaranızı girerek, siparişinizin kargo gönderim durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yedek Parçada Aradığınız Kriteller Nelerdir?

Orjinal Olması
Orjinal Eş Değer Olması
Ucuz Olması
Diğer

Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme, ürün grubuna göre;


1) 
Kredi Kartı
2) Mail Order
3) Havale
4) Kapıda Ödeme

şeklinde gerçekleştirilecektir. 

Teslimat şartları şu şekildedir:

1) Ödeme onayı alınmayan siparişler sevk edilmeyecektir.

2) İstanbul içi ve Türkiye geneline yapılacak teslimatlar, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile tarafınıza gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

3) Türkiye dışına, KKTC hariç ürün satışı yapılmamaktadır.

4) Kredi kartına taksitle ödeme yapılmak istenirse, CARD FİNANS Kredi karta vade farksız 12 taksit , MAXİMUM kredi karta vade farklı 12 taksit, BONUS kredi karta vade farklı 12 taksit AXESS kredi karta vade farklı 12 taksityapılabilmektedir, Taksit sayıları ile ilgili bilgi, ürün sayfalarında "Taksit Seçenekleri" bölümünde verilmektedir.

5) Lütfen teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol ediniz. Ambalajı hasara uğramış ürünleri kesinlikle kabul etmeyip görevliye iade ederek tutanak tutturunuz ve bizimle temasa geçiniz.

6) Firmamız MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır, dolayısıyla MNG Kargo ile göndereceğimiz ürünlerin kargo tutarları daha düşük olacaktır, bunun dışında kargolarınızı sitemizde belirtilen tüm kargo firmaları ile gönderebiliriz.

7) Cumartesi 13:00 saatinden sonra ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler en geç 2(iki) gün için aksi bir durum olmadığı sürece müşterinin eline ulaşmış olur.


Not : Banka Havalesi ile alışveriş yapan müşterilerimizin, açıklama kısmına Ad-Soyad, Sipariş No yazarak havalesini yapmasını rica ederiz.
(Örn: Mehmet YILDIRIM- Sip. No  5048)

Ziyaretçi ip : 44.212.96.86