Sipariş Numaranızı girerek, siparişinizin kargo gönderim durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yedek Parçada Aradığınız Kriteller Nelerdir?

Orjinal Olması
Orjinal Eş Değer Olması
Ucuz Olması
Diğer

İade ve Değişim Şartları

 OnlineOtoYedekParca.com`a Ürün İadesi

Onlineotoyedekparca.com’dan Satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim tarihinden itibaren on (10) gün içerisinde, , kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir.Fakat müşteri memnuniyeti ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz . Müşterinin sadece ürün iade formunu doldurarak Onlineotoyedekparca.com`a ulaştırması yeterlidir.Onlineotoyedekparca.com’un hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir . Ve tüm iade gönderileri MNG Kargo ile yapılmak zorundadır

Yalnızca ;Onlineotoyedekparca.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far ,stop ,sinyal bu grubadahil değildir bu ürünler kaporta grubundadır ) aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünleri , faturası ,hasarsız orijinal ambalajı , varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese MNG Kargo ile gönderiniz .Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ürünü başka bir poşet yada koli içine koymanızda fayda vardır . Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı , adınızı , telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız .

Yapılacak muayenenin ardından en geç on (10) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır .

Önemli Uyarı: Karşılıklı Mutabakat Sağlanmaksızın Yapılan Tek Taraflı İadeler Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.

Ziyaretçi ip : 3.233.221.90